Rregullat e forumit

Shko poshtë

Rregullat e forumit

Mesazh  LiRcH3 prej Wed Jun 30, 2010 8:55 am

1.Nuk pranohen Sharjet , ofendimet ose sharja racore.Sepse mund te perjashtoheni
2.Mos Lyp admin ne serverat tane pa e mush serverin 6 vs 6
3.Mbasi qe te regjistroheni duheni se pari te prezantoheni ne forum dhe vazhdoni.
4.Gjithqka rreth forumit Kontaktoni lirch3@live.com , ndersa per serverat kontaktoni , micci.r@live.com


Per tu bere admin ne serverat tane duhet te jeni aktiv , me mushe serverin me lojtare , mu sill mire me adminat ne loje nese nuk ka admina ne loje nuk guxon me perdore cheat , Mos u shani me admina se mundeni me mar banned , Nuk guxoni me Reklamu ip ose me bo spam se merr baneed nga admini Ju faliminderit Cool

LiRcH3
Admin

Numri i postimeve : 7
Join date : 29/06/2010

Shiko profilin e anëtarit http://albania.0wn0.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi